Bus Schedule

TRACEY ELEMENTARY SCHOOL

BUS 413

8:40 MORGAN AV & COLONIAL PL

8:42 HICKORY RD & WALNUT AV

8:44 30 WESTPORT AV

8:47 NEWTOWN AV & MERRILL RD

8:48 NEWTOWN AV & NEWTOWN TERR

8:49 DRY HILL RD & YALE ST

8:50 DRY HILL RD & MURIEL ST

8:51 NEWTOWN AV & MURIEL ST

8:54 ALLEN RD & ALLEN CRT

8:58 E ROCKS RD & E MEADOW LA

9:00 ST MARYS LA & JUNEBAR LA

9:01 BLUE MTN RD & HOMER ST

9:02 JARVIS ST & HOMER ST

9:05 TRACEY ELEMENTARY SCHOOL

BUS 436

8:55 QUINCY ST & ORCHARD ST

8:55 QUINCY ST & BUTLER ST

8:56 MERWIN ST & HARBOR AV

8:57 CHAPEL ST & ACADEMY ST

8:58 CHAPEL ST & HARBOR AV

8:59 COMMERCE ST & LEONARD ST

9:00 13 COMMERCE ST

9:05 TRACEY ELEMENTARY SCHOOL


BUS 447

8:37 CONCORD ST & DAY ST

8:39 S MAIN ST & ELIZABETH ST

8:44 ORCHARD ST & WEST AV

8:47 BELDEN AV & CROSS ST

8:50 WILTON AV & HORTON ST

8:53 BROAD ST & SNIFFEN ST

8:56 AIKEN ST & WARD ST

8:57 AIKEN ST & SUNRISE HILL RD

8:59 WEST ROCKS RD & RUDOLF LA

9:00 BOBWHITE DR & ESQUIRE RD

9:01 BOBWHITE DR & ST MARYS LA

9:05 TRACEY ELEMENTARY SCHOOL