Bus Schedule

TRACEY ELEMENTARY SCHOOL

TRACEY ELEMENTARY SCHOOL 2017 - 2018

BUS 413
8:41 MORGAN AV & COLONIAL PL
8:42 HICKORY RD & WALNUT AV
8:44 30 WESTPORT AV 8:47 NEWTOWN AV & MERRILL RD
8:48 NEWTOWN AV & NEWTOWN TERR 8:49 DRY HILL RD & YALE ST
8:50 DRY HILL RD & MURIEL ST
8:51 NEWTOWN AV & MURIEL ST
8:54 ALLEN RD & ALLEN CRT
8:58 E ROCKS RD & E MEADOW LA
9:01 BLUE MTN RD & HOMER ST
9:02 JARVIS ST & HOMER ST
9:05 TRACEY ELEMENTARY SCHOOL

BUS 436
8:55 QUINCY ST & ORCHARD ST
8:55 QUINCY ST & BUTLER ST
8:56 MERWIN ST & HARBOR AV
8:57 CHAPEL ST & ACADEMY ST
8:58 CHAPEL ST & HARBOR AV
8:59 COMMERCE ST & LEONARD ST
9:00 COMMERCE ST & WALL ST
9:05 TRACEY ELEMENTARY SCHOOL

BUS 447
8:46 S MAIN ST & GROVE ST
8:47 CONCORD ST & DAY ST
8:48 S MAIN ST & ELIZABETH ST
8:49 ORCHARD ST & WEST AV
8:50 BELDEN AV & CROSS ST
8:53 WILTON AV & HORTON ST
8:56 BROAD ST & SNIFFEN ST
8:57 AIKEN ST & WARD ST
8:59 AIKEN ST & SUNRISE HILL RD
9:00 WEST ROCKS RD & RUDOLF LA
9:01 BOBWHITE DR & ESQUIRE RD
9:02 BOBWHITE DR & ST MARYS LA
9:05 TRACEY ELEMENTARY SCHOOL